EVITEKS, UAB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
EVITEKS, UAB

EVITEKS, UAB

Energjia dhe burimet natyrore, Kompanitë e ndërtimit, Makineri, pajisje, Materialet e mbeturinave, Mbrojtjen e mjedisit +5

Lentvario g. 21 -27, Grigiškės
LT-27102, Vilnius, Lituani
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 302336091
Kodi vat: 100004692711
Ss code siguruesi: 2016218
Ore pune
I-V 8:00-17:00

- EVITEKS, UAB

Link të Karte biznesi
lart

Hartë


lart

Kodi qr

QR CODE
lart

vCard

lart

Faqja e internetit

Adresa e internetit: www.eviteks.lt

Emri site: Eviteks.lt

lart

Shqyrtime

Vlerësim: 5.0/5
Vlerësuar me: 1

lart

Kompani të ngjashme


VANDENS GRĘŽINIAI, UAB
SAULĖS ŠILUMA, UAB
SPECTRANSPORT, UAB
KOMUNALINIŲ ĮMONIŲ KOMBINATAS, UAB
AVIGA, UAB
FUGRO BALTIC, UAB
REGINOS SALONAS, S. Dzindzelėtos PĮ
GRUNTO VALYMO TECHNOLOGIJOS, VšĮ ekologinis centras
ALYTAUS REGIONO KELIAI, VĮ
APASTATA, UAB
KURKLIŲ KARJERAS, UAB
TIMA, UAB
PLANTRAMSTA, UAB
BS TECHNIKA, UAB
ABSS LT, UAB
TELŠIŲ REGIONO KELIAI, VĮ
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi EVITEKS, UAB Karte biznesi